پالت چوبی

شرکت ایران پالت انواع پالت های مناسب برای انبارها و کارخانجات از جمله پالت چوبی را تولید و بفروش میرساند و از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه و همچنین مدرن ترین تجهیزات برای تولید پالت بهره گرفته که همین موضوع افرایش فروش و جلب حد اکثری رضایت مشتریان را در پی داشته است.

پالت های چوبی از قدیمی ترین نوع پالت هستند که در کشور ما مورد استفاده فراوانی دارند. پالت های چوبی از انواع چوب های با کیفیت و مقاوم در ساخت خود بهره میبرند که این موضوع امکان حمل بار در وزن بالا را میسر میکند. پالت های چوبی از مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند که به همین دلیل نیز صنایع و کارخانجاتی که برای انبار کردن محصولات خود به پالت هایی هایی بسیار مقاوم که بتواند وزن بالایی را تحمل کند نیاز دارند این نوع پالت را انتخاب میکنند. پالت چوبی اگر از چوب و اتصالات محکم و مرغوبی تولید شده باشد میتواند عمری بسیار بالا داشته و به راحتی فرسوده نخواهد شد. پالت های چوبی در صنایع مختلف مورد استفاده قرار میگیرد و محدودیتی در استفاده از آن وجود ندارد. امروزه در تمامی صنایع بخصوص صنایع تولید کننده محصولات غذایی و خانگی از این نوع پالت استفاده زیادی دارند.

قیمت پالت چوبی

در قیمت پالت چوبی عوامل تاثیر گذار زیادی وجود دارند که به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد. یکی از عوامل تاثیر گذار در قیمت پالت چوبی نوع چوب به کار رفته در پالت میباشد که اگر از کیفیت بالایی برخوردار باشد در نتیجه قیمت آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد. در قیمت پالت چوبی نو  و کارکرده بودن پالت نیز تاثیر گذار است و در این بین پالت های نو از قیمت بالاتری برخوردار هستند. برای خرید پالت با بهترین و مناسب ترین قیمت و بمنظور کاهش هزینه های خود شرکت ایران پالت از شرکت های تولید و عرضه کننده پالت را انتخاب نمایید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :